Hey !! :-)

2014? Nawet nie wiem jak mam opisać ten rok. Zbieram się już jakiś czas no ale jak widać dopiero dzisiaj jest wpis xD Był dziwny. Inny. Pod każdym względem. Wiele się zmieniło. Wiele się dowiedziałam. Nauczyłam. Jak dla mnie to był jeden wielki test. A czy go zdałam nie mam pojęcia to już pokaże ten rok 2015. Miejmy nadzieję że będzie lepszy.

Od początku 2014 miałam pewne problemy ze zdrowiem , które jakby nie patrzeć ciągnęły się do końca listopada. Nie było wesoło,ale najważniejsze jest to, że dałam radę. Jestem tutaj i nadal mimo wszystko mam pozytywne nastawienie do życia. Nie zrobiłam tego co zamierzałam nie pozwolono mi na to . Aczkolwiek będę o to walczyć. Jak już raz sobie coś zamyślę trudno jest mi wybić to z głowy.

       Najbardziej przytłoczyły mnie oczekiwania innych wobec mnie. Rodzice, bliscy i koledzy odniosłam wrażenie jakby każdy wierzył,że zrobię to i to . Czemu akurat ja ? Sama nie wiem . Gimnazjum skończone . Udało  się rodzice zadowoleni. Zaczęło się liceum i już tak pięknie nie jest. Co z tego że się uczę . Jak efektów nie widać ;) No racja że nie jest tak że spędzam cały dzień przy książkach bo to jest jak dla mnie nie realne. Jedyne co mogę stwierdzić że nic nie będzie takie jak było.

Jednak cieszę się, że wszystko się tak potoczyło. Dowiedziałam się komu na mnie zależy. Komu mogę ufać . Co ważniejsze zaufałam komuś. I mam szczerą nadzieję, że te osoby tego nie spieprzą xD Bo u mnie naprawdę trudno jest dostać drugą szansę. Ale w dałam ją. I nie żałuję . Myślę , że ogólnie to była dobra decyzja. Ciągle poznaje nowe osoby . I jestem mile zaskoczona. Co najważniejsze wszyscy przechodzą moje oczekiwania zazwyczaj w dobrym kierunku, ale zdarzają się i osoby , które potrafią cię nieźle zawieść.

tumblr_mq7385jZNV1rswb5ko1_500

Było co było ja już tego nie zmienię.Mogę jedynie mieć nadzieję, że będzie lepiej. Nie chcę aby cierpiały bliskie  mi osoby. Nie chcę widzieć już ich łez, smutnych twarzy. Nie chce słyszeć ich zawiedzionego głosu, tego że znów im coś nie wyszło. Było świetnie i bęc koniec bajki . Dlaczego ? Dlaczego ten świat potrafi jednej osobie odebrać siłę do życia ? Wydaję się , iż gorzej być nie może . Ale nie los musi nam udowodnić , że może. jedno jest pewne trzeba iść. Jeśli się stanie to później już możemy nie dać rady ponownie ruszyć. Jak nam rzucają kłody pod nogi, mówi się trudno trzeba dać radę.Najbardziej boli obojętność . Ja osobiście mam taką tendencję , że cholernie się martwię o niektóre osoby i jak bardzo bym chciała nie potrafię tego zmienić. Jestem świadoma , iż niektóre z nich nie widzą jak cholernie mi na nich zależy no ale cóż ;D Z biegiem czasu mam nadzieję, że uda im się to dostrzec.

1288798093_by_niki8_600

Co z tego że jest ciężko ? Trzeba się wsiąść garść. Ja mam dosyć słuchania tego, że kogoś zawiodłam . Mm dość ciągłych oczekiwań. Stwierdzam ,iż mam zamiar udowodnić paru osobom na co mnie stać . Może wreszcie dadzą mi spokój ? Może.. to jedna wielka niewiadoma.

I co jeszcze chyba mi się ktoś podoba xD Co jest dziwne bo nie szukałam nikogo takiego ;) Ale niestety to ode mnie nie zależało . Jakoś tak wyszło . Zobaczymy jak sie dalej potoczy. JA dziś mam dosyć :) Jak więcej pomyślę to napiszę. Aż głupio ale bateria pada :D sialalalaaaaaaaaaaaa

Hahahah :D Taki gif <3