Szkoła.Przyjaciele. Dni. Tygodnie. Jak to wszystko szybko się dzieję. Nadal nie mogę nadążyć za tempem jakie narzuciło mi życie. Muszę przyśpieszyć,ale jak ? I czy to na pewno jest właściwe ? Bo w sumie gdzie mi się śpiesz ? Czy mam określony cel ? Czego ja tak właściwie chcę od życia ? Jakie przeszkody muszę pokonać po drodze ? Kogo muszę stracić ? Kogo zranię ? Jakie błędy popełnię ? Jest tyle pytań, na które jest tak trudno odpowiedzieć , na które sama jeszcze jej nie znalazłam . Wpis odnośnie czego ? Odnośnie mnie . Haha w sumie to jest jak mój drugi pamiętnik ;D

z12830863Q,Czas-na-pytaniaTyle zmian ostatnio. A ja co ? Nie wytrzymuję. Wkurza mnie to, że wszyscy oczekują ode mnie tego, abym była taka i owaka . Chcę aby zrozumieli, że jestem kim jestem . Mam wady. No bo kto ich nie ma ? Ale mam też zalety. Ostatnio dałam sobie postanowienie odnośnie ludzi. Kończę z tym, że będę zabiegać i przepraszać jak czegoś nie zrobiłam . Ja mam dosyć. Nie ma sensu ratować czegoś co już od dawna nie działa. Trzeba się skupić na tym co jest. Zobaczcie to jest tak : ( że próbujesz ratować swoją zabawkę, ale masz kilka innych .. i je olewasz zajmujesz się tą jedną, której się nie da uratować, aż w końcu tamte zabawki również nie nadają się do zabawy. Zostajesz bez zabawek.Sam.) Zdajesz sobie sprawę, że nie było warto. Tak własnie jest w życiu. I ja to ostatnio dostrzegłam.Nic na siłę. Ci którzy nie potrafią zaakceptować ludzi jakimi są i chcą ich zmieniać nie są warci określenia zwanego „przyjaciel” „chłopak”.

11694Mam tą przypadłość, że walę prosto z mostu. Lekko komplikuje mi to życie. Przynajmniej tak mi się wydaje, ale  może oszczędza mi to niepotrzebnych znajomości. Sama nie wiem ciężko to stwierdzić. Ale już nie jedna osoba mi powiedziała, że powinnam długo pomyśleć nad tym co mam zamiar powiedzieć. I mają rację.Niestety to nie jest takie proste.Często żałuję słów jakie wypowiadam w nerwach.Później stają się one przyczyną wielu ciężkich i poważnych rozmów, których za bardzo .Straciłam przez to kilka osób. No i cóż stało się. Jednak tym razem będę walczyć o osoby, na których mi cholernie zależy. Zwłaszcza jeżeli widzę, iż tym osobom również zależy.

6cb058e23211952fad80ab8f783977288655

A ten tydzień. No cóż tak mało snu *.* Tyle wydarzeń. Dowiedziałam się o sobie rzeczy, o których nawet bym nie pomyślała -.- Haha no serio lubię odpowiadać na pytania na asku .Jednakże nikt nie będzie ze mnie robił lesbijki no bez jaj. Ja tam mało nie padłam jak czytałam urojenia jakiegoś kolesia co do mnie i mojej przyjaciółki.I mogę tak powiedzieć, ponieważ jej ufam. Coraz bardziej. Przeraża mnie ta myśl trochę. A najbardziej to w ilu sprawach się zgadzamy i mamy identyczne poglądy.Jak ci na kimś zależy to ni chcesz go stracić i ja tak chyba właśnie mam z nią . Przez ten tydzień tyle się jeszcze o sobie dowiedziałyśmy. A pisanie z niedzieli na poniedziałek i poruszone tematy całkowity hit ! :D Długo nie zapomnę tej nocy. Tak samo jak dzisiejszej. Pisanie przez 10h bez przerwy do piątej nad ranem matko ;D My takie szalone.

3469606

cae5acc41c04fd9e168d0d8687b67540

Zwariowany tydzień.Cały. Nawet dziś musiałam podjąć ważne decyzje ale obym ich tylko nie żałowała.Mam postanowienie kolejne , pisze to tu bo nie ma opcji,aby nie zostało wprowadzone w życie. Tyle nauki . A za tydzień wywiadówka o.O Ratunku hahah :D Ale jakoś dam radę. Oceny nie są tragiczne.Chodź czeka mnie trochę sprawdzianów. To co z tego jakoś się uda. Bo musi !! :D

Widzimy się jak przeżyję powrót rodziców z wywiadówki :)